Cześć. Obecnie jestem w Warszawie. Przyjechałam odwiedzić moją przyjaciółkę, z którą razem studiowałyśmy. Ona również jest lekko zakręcona na punkcie aranżacji wnętrz. Średnio raz na pół roku remontuje całe mieszkanie. Nie byłam więc zszokowana, gdy weszłam do jej mieszkania i moim oczom ukazał się… remont kuchni.

Jako, że żadna z nas nie lubi banalnych rozwiązań, typu meble ze szwedzkiego, dobrze znanego wszystkim sklepu, zapytałam jej, skąd tym razem zamówiła meble. Okazało się, że skorzystała ze strony http://www.kuchniewarszawa.com.pl, na której zaprojektowali dla niej piękną kuchnię na wymiar, całkiem niedrogo. Gdybym mieszkała w Warszawie lub chociaż jej okolicach, chętnie skorzystałabym z ich oferty, gdyż ich propozycje wyglądają bardzo ciekawie.

Postaram się przywieźć z Warszawy trochę inspiracji, aby móc Was zaciekawić moimi kolejnymi notkami na blogu. Już niedługo nowe pomysły na dekoracje wnętrz niskim kosztem. Dziś, ze względu na temperaturę, polecam wszelkiego rodzaju wentylatory! I na weekend nad morze, zamiast siedzenia w betonowej dżungli. Pozdrawiam!

6198297772_58d6862a60_z