13898371667_323c658830_z

Cześć! Miło mi Was gościć na moim blogu. Mam na imię Aleksandra i chociaż z wykształcenia jestem kosmetologiem to bardzo fascynuje mnie wyposażenie wnętrz. Lubię uskuteczniać rozwiązania praktyczne, zarówno w domu, jak i na ogrodzie. Czy wiedzieliście, że z pustych butelek po winie można zrobić świeczniki, a z pustych puszek po konserwach doniczki? Te i inne pomysły postaram się Wam tutaj przedstawić.

Myślę, że jeśli choć trochę pasjonuje Was aranżacja wnętrz, to zaciekawię Was moim blogiem i będziecie na niego często zaglądać. Jeżeli szukacie inspiracji w kategorii wyposażenia domu, to mój blog jest idealnym miejscem dla Was.

Staram się kierować w życiu i dekorowaniu wnętrz filozofiami wschodu. Swoje mieszkanie udekorowałam zgodnie z feng shui. Dużo podróżuję do Azji, która inspiruje do mnie działania w wielu dziedzinach życia. Mam także wielu znajomych w Azji, którzy przybliżyli mi azjatyckie techniki dekorowania domów. O tym również znajdziecie parę słów na moim blogu.

W wolnym czasie lubię też przeglądać zagraniczne blogi wnętrzarskie i czerpać z nich inspiracje. Najciekawszymi z nich postaram się z Wami na bieżąco dzielić. Nie lubię nudy w aranżacji wnętrz. Mam nadzieję, że natchnę Was moim blogiem i zachęcę do działania.